Зареждам...
График тренинги

Краен срок за регистрация за изпит 22 март
Регистрацията става в офиса на Англеланд

 

 



YLE: Starters Дата на изпита: 7 юни 2019 г.


Датите и часовете за тренингите ще са както следва:



Писмени и устни тренинги
Илиана Ценова

Дата Сутрин Следобед Зала
1 21 май   14:30-16:30  
2 27 май   14:30-16:30  

 

 

YLE: Movers  Дата на изпита: 7 юни 2019 г.


Датите и часовете за тренингите ще са както следва:



Писмени и устни тренинги
Илиана Ценова

Дата Сутрин Следобед Зала
1 17 май   15:30-17:00  
2 27 май   14:30-16:30  


 

YLE: Flyers  Дата на изпита: 7 юни 2019 г.

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:



Писмени и устни тренинги
Тоня Терзийска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 1 май   13:30-16:30 2
2 11 май 09:00-12:00   2
3 18 май   13:30-16:30 2

 

 

 

KETS  Дата на изпита: 8 юни 2019 г. Такса за изпита 239 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:



Писмени и устни тренинги
Тоня Терзийска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 1 май   13:30-16:30 2
2 11 май 09:00-12:00   2
3 18 май   13:30-16:30 2

 

 

PETS  Дата на изпита: 8 юни 2019 г. Такса за изпита 249 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:



Писмени тренинги
Петя Александрова

Дата Сутрин Следобед Зала
1 4 май   13:00ч. 5
2 18 май   13:00ч. 5
3 1 юни   13:00ч. 5


Устни тренинги
Минали тренинги: 4, 8 май

  Дата Час Имена
3 21 май 15:00-15:30 Венислава и Диана
15:30-15:50 Венислава и Диана
16:00-16:30 Румена и Пресиана
16:30-17:00 Румена и Пресиана
4 22 май 15:00 15-30 Милен и Росен
15:30-16:00 Милен и Стилиян
18:30-18:50;
19:00-19:30
Борис и Марина
5 23 май 15:00-15:30 Димитър и Милен
15:30-16:00 Румена и Пресиана
16:00-16:30 Венислава и Диана
6 1 юни 15:30-16:00;
16:00-16:30
Валентин и Димитър


 

FCE  Дата на изпита: 8 или 11 юни 2019 г. Такса за изпита 365 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:


FCE gr. 1
Писмени тренинги
Анета Мачуганска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 4 март 09:00-13:00   3
2 24 март   13:00-17:00 3
3 2 април 09:00-13:00   3
4 26 април 09:00-13:00   3
5 12 май   13:00-17:00 3
6 6 юни 09:00-13:00   3

 

Устни тренинги

 

Имена Дата Час Зала
       

 

FCE gr. 2
Писмени тренинги
Анета Мачуганска

Дата Сутрин Следобед Зала
1        
2 10 март   13:00-17:00 3
3 2 април   13:00-17:00 3
4 6 май 09:00-13:00   3
5 26 май   13:00-17:00 3
6 5 юни 09:00-13:00   3

 

Устни тренинги

Имена Дата Час Зала
       

 

FCE gr. 3
Писмени тренинги
Тоня Терзийска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 9 февруари 09:00-13:00   2
2 9 март 09:00-13:00   2
3 13 април 09:00-13:00   2
4 1 май 09:00-13:00   2
5 18 май 09:00-13:00   2
6 1 юни 09:00-13:00   2

 

Устни тренинги

 

Имена Дата Час Зала
       

 

 

CAE  Дата на изпита: 12 юни 2019 г. Такса за изпита 385 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:


CAE gr. 1
Писмени тренинги
Анета Мачуганска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 31 март 09:00-13:00   3
2 14 април 09:00-13:00   3
3 5 май 09:00-13:00   3
4 2 юни 09:00-13:00   3
5 10 юни 09:00-13:00   3

 

Устни тренинги

 

Имена Дата Час Зала
       

 

CAE gr. 2
Писмени тренинги
Анета Мачуганска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 17 март   13:00-17:00 3
2 1 април 09:00-13:00   3
3 21 април   13:000-17:00 3
4 19 май   13:000-17:00 3
5 9 юни 09:00-13:00   3

 

Устни тренинги

 

Имена Дата Час Зала
       

 




IELTS  Дата на изпита: 19 януари 2019 г. Такса за изпита - лв.

Датите и часовете за устните тренинги ще са както следва:

 

ЗАЛА 5

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
             
11:00-11:30
Виктор
11:30-12:00
Максимилиян
  11:00-11:30
Цветелина
10:30-11:00
Виктор
   
      11:40-12:10
Цветелина
11:00-11:30
Максимилиян
   
  12:40-13:10
Християн
  12:20-12:50
Християн
     
  14:10-14:40
Александър
  14:10-14:40
Александър