Зареждам...
График тренинги

Краен срок за регистрация за изпит 30 март
Регистрацията става в офиса на Англеланд

 

YLE: Starters, Movers Дата на изпита: 8 юни 2018 г. 

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:

Дата Сутрин Следобед Зала
1 04.06 15:30-17:00   4
2 06.06 15:30-17:00   4

 



YLE: Flyers Дата на изпита: 8 юни 2018 г. 

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:

Дата Сутрин Следобед Зала
1 12.05 09:00-12:00   2
2 25.05 09:00-12:00   2





KETS Дата на изпита: 9 юни 2018 г. Такса за изпита 235 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:

Дата Сутрин Следобед Зала
1 12.05 09:00-12:00   2
2 25.05 09:00-12:00   2

 



PETS Дата на изпита: 9 юни 2018 г. Такса за изпита 245 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:

Дата Сутрин Следобед Зала
1 13.05 09:00-12:00   3
2 20.05 09:00-12:00   3
3 02.06 09:00-12:00   3
4 03.06 09:00-12:00   3





FCE  Дата на изпита: 9 юни 2018 г. Такса за изпита 359 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК

Датите и часовете за тренингите ще са както следва:


FCE gr. 1
Писмени тренинги

Тоня Терзийска

Дата Сутрин Следобед Зала
1 10.02 09:00-13:00   2
2 24.02 09:00-13:00   2
3 10.03 09:00-13:00   2
4 24.03 09:00-13:00   2
5 14.04 09:00-13:00   2
6 28.04 09:00-13:00   2
7 05.05 09:00-13:00   2
8 19.05 09:00-13:00   2

 

Устни тренинги

Имена 31 май 1 юни 4 юни 5 юни 6 юни 7 юни Зала
Кристиян Кръстев
Йордан Тонов
14:00-14:20 14:20-14:40 14:00-14:20 13:00-13:20 15:30-15:50 14:40-15:00 2
Зорница Златева
Цветислава Киркова
14:20-14:40 14:00-14:20 16:10-16:30 13:30-14:00 15:10-15:30 14:20-14:40 2

Виктор Цеков
Йордан Йорданов

14:40-15:00 14:40-15:00 13:30-14:00 14:00-14:20 15:50-16:10 14:00-14:20 2


Устни тренинги

Имена 4 юни 5 юни 6 юни 7 юни Зала
Филипа Исаева
Виктор Цеков
13:30-13:50 14:00-14:20 15:50-16:10 14:00-14:20 2



FCE gr. 2
Писмени тренинги

Людмил Василев

Дата Сутрин Следобед Зала
1 18.02 09:00-13:00   2
2 25.02 08:30-12:45   2
3 18.03 08:30-12:45   3
4 15.04 08:30-12:45   2
5 06.05 08:30-12:45   2
6 13.05 08:30-12:45   2
7 23.05 09:00-13:00   2
8 27.05 08:30-12:45   2


Устни тренинги
Людмил Василев

Имена 5 юни 6 юни 7 юни 8 юни Зала
Георги Коцилковски
Виктория Владимирова
12:00 12:00 12:00 12:00 3
Николай Петков
Божидара Николаева
13:00 13:00 13:00 13:00 3
Елизабет Ангелова
Гергана Даскалова
Йордан Йорданов
13:30 13:30 13:30 13:30 3
Деница Димитрова
Денис Марков
14:10 14:10 14:10 14:10 3




CAE Дата на изпита: 13 юни 2018 г. Такса за изпита 375 лв.
Онлайн тест можете да намерите ТУК


Датите и часовете за тренингите ще са както следва:
 

CAE gr. 1
Писмени тренинги
Людмил Василев

Дата Сутрин Зала  
1 11.02 09:00-13:00 2  
2 04.03 08:30-12:45 2  
3 25.03 08:30-12:45 2  
4 22.04 08:30-12:45 2  
5 13.05 09:00-13:00 3 Ви Ла
6 20.05 08:30-12:45 2  
7 02.06 08:30-12:45 2  

 

Устни тренинги

Имена 5 юни 6 юни 7 юни 8 юни 11 юни Зала
Ивайла Ангелова
Александър Стоянов
  14:30 14:30 14:30 14:30 3
Александра Вутова
Николай Николов
  14:50 14:50 14:50 14:50 3
Искра Душкова
Габриела Войнова
14:30 15:10 15:10 15:10   3
Елизабет Валентинова
Нели Главашка
  16:10 16:10 16:10 16:10 3
Веселин Веселинов
Михаела Григорова
  16:30 16:30 16:30 16:30 3
Виктор Божков
Милица Дойновска
  16:50 16:50 16:50 16:50 3


CAE gr. 2
Писмени тренинги
Людмил Василев

Дата Сутрин Зала
1 18.02 09:00-13:00 2
2 04.03 09:00-13:00 3
3 11.03 08:30-12:45 2
4 01.04 08:30-12:45 2
5 21.05 08:30-12:45 2
6 29.05 08:30-12:45 2
7 03.06 08:30-12:45 2


Устни тренинги

Имена 6 юни 7 юни 8 юни 11 юни Зала
Росен Нейков
Михаела Георгиева
15:30 15:30 15:30 15:30 3
Василена Вълкова
Иван Атанасов
15:50 15:50 15:50 15:50 3
Елизабет Валентинова
Нели Главашка
16:10 16:10 16:10 16:10 3